SU:M37 Water Full Bluemune Essence 1мл

Топ
Новинка

Виробник: SUM37
Код товару: SUM-210326BM
Наявність: В наявності

12 грн.«Water-Full Bluemune Essence» від LG - це продукт, який допомагає поліпшити внутрішню силу втрати еластичності через стан втрати еластичності.


Він був протестований клінічними установами, щоб допомогти поліпшити внутрішню силу за рахунок посилення заспокійливого впливу на шкіру у 32 жінок у віці від 20 до 60 років в умовах УФ-випромінювання, яке викликає ушкодження шкіри.


«Блю Мен» містить морські молочнокислі бактерії і є запатентованим інгредієнтом, розробленим спільно з Національною службою рибальства. Він заспокоює шкіру і завдяки своїй внутрішній силі надає їй пружність і сяйво.


«Water-Full Bluemune Essence» містить 1 мільйон інгредієнтів дріжджів Ewha в одній пляшці. Один мільйон штук - це кількість дріжджів, необхідне для виробництва інгредієнтів дріжджів Ewha, така ж кількість, яке наноситься з розрахунку 50 мл справжніх продуктів. Він комфортно обволікає шкіру, як якщо б вона була нанесена зволожуючою маскою, і заспокоює нагріте тепло.«Наповнена водою есенція синьою борошна, яка заспокоює і доповнює догляд за шкірою, і найбільш продаваний« Water-Full Gel Cream »для дихання, який зберігає відчуття здорового зволоження протягом тривалого часу, забезпечує більш потужний покращений догляд за вологою», - сказав менеджер по маркетингу компанії Su: m37. Ви можете це відчути », - рекомендував він.

Напишіть свій відгук про «SU:M37 Water Full Bluemune Essence 1мл»


Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.